O nas

Budowa domów z drewna ma wieloletnią tradycję. Pojawienie się w ostatnich latach nowych technologii obróbki drewna, znacznie przyczyniło się do wzrostu ich popularności, a zwiększająca się świadomość ekologiczna społeczeństwa potęguje ten proces.

Dlaczego to my jesteśmy dla Państwa odpowiednim partnerem:
Stanowimy zespół składający się z architekta, inżynierów i ekonomistów, ludzi ze wszech  miar kompetentnych, zdolnych  zaprojektować i dostarczyć Państwu gotowe moduły, składające się na dom marzeń. Wspieramy Państwa również przy wyborze podwykonawców, przydzielaniu zleceń, koordynujemy i kontrolujemy wszystkie prace budowlane. Oczywiście zadbamy również i oto, aby Państwa modułowy dom z drewna, bez żadnych usterek, został ukończony w wyznaczonym terminie i zmieścił się w przewidzianym budżecie.

Na nasze fachowe porady, indywidualne planowanie i sprawną koordynację prac budowlanych mogą Państwo liczyć począwszy od prac projektowych, aż po ukończenie całej budowy. Wsłuchujemy się w potrzeby naszego klienta i projektujemy wedle jego życzeń, wyobrażeń i możliwości. To Państwo podejmują każdą decyzję.  Nasz sposób działania jest na każdym etapie prac przejrzysty i zrozumiały.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dbamy o Państwa interes na wszystkich etapach prac, a gdy  zajdzie taka potrzeba, służymy alternatywnymi rozwiązaniami. W ten sposób przyczyniamy się do polepszenia poziom Państwa życia już od momentu rozpoczęcia inwestycji.

Profilowane belki z drzewa cedrowego powstają w profesjonalnych zakładach naszego partnera w zachodniej Syberii mającego  15 letnie doświadczenie w obróbce cedru syberyjskiego, a wykwalifikowany zespól pracowników budowlanych posiada ponad 20  letnie doświadczenie w branży.

Nasz zespół:
Magister ekonomii:  Joanna Arszyńska
Inżynier budownictwa:  Joanna Białoń
Architekt:  Ulrich Schmitz
Magister inżynier:  Zbigniew Wittmann