Konstrukcja

constructionKonstrukcja
Nasz modułowy dom  budowany jest z masywnych belek drewnianych wyposażonych w profile domykające. Fundament domu może składać się ze słupów, na które wylewa się wieniec betonowy, a na nim montuje ściany domu.

Nasze ściany otwarte są dyfuzyjnie. Jako ocieplenie używamy płyt z wiórów drewnianych firmy Steico.

 

Punkt dodatkowy!

Poprzez obliczenia fizyki budowli możemy w łatwy sposób dopasować konstrukcję ściany do standardów domu pasywnego – a wiec wielokrotnie zwiększyć wymogi termoizolacyjne.

Etap budowy domu

Wszystkie nasze usługi na etapie  budowy domu rozpoczynają się od górnej krawędzi piwnicy lub płyty fundamentowej. Na usługi wykonane przez nas i naszych  podwykonawców oraz dostarczone materiały udzielamy 100% gwarancji.

Spełnienie wymagań jakościowych

Nasze materiały budowlane posiadają certyfikaty:  fitosanitarny i ekologiczny, które są regularnie weryfikowane  na podstawie energii pierwotnej, wytwarzania i pozyskiwana surowców, składników, substancji szkodliwych, utylizacji oraz przetwórstwa wtórnego. (nie rozumiem o co chodzi)

Nasz cedr syberyjski pochodzi tylko z certyfikowanych upraw ekologicznych (FSC – Forest Stewardship Council)

Te zalety są w Państwa rękach:

Państwo ustalają cenę:

To Państwo decydują,  ile zapłacą za swój dom, w zależności od tego, jakie usługi wykupione zostaną u nas, a co zostanie wykonane we własnym zakresie.

Krótki czas budowy:

Dzięki szybkim dostawom materiałów budowlanych oraz  montażowi domu w systemie suchym, mogą Państwo w ciągu paru tygodni od rozpoczęcia budowy wprowadzić się do nowego domu.

Starannie dobrani partnerzy

Dobór odpowiednich partnerów gwarantuje wysoki standard usług w możliwie najkrótszym czasie.

Wspierając zdrowie

Drewno, jako materiał budowlany ma na nas korzystny wpływ, porównywalny do bezpośredniego kontaktu z naturą.  Reguluje wilgotność w pomieszczeniach poprzez absorpcję wilgoci z powietrza w momentach, kiedy jest jej nadmiar, a następnie uwalnia, gdy jej poziom spada, zapewniając stały poziom wilgotności. Posiada właściwości elektrostatyczne (nie przyciąga kurzu), co ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie. Ściany z drewna cedrowego, dzięki bardzo dobrym właściwościom izolacyjnym, pozwalają utrzymać na stałym poziomie temperaturę wnętrz bez względu na warunki pogodowe na zewnątrz. Dom pozostaje przyjemnie chłodny latem i odpowiednio ciepły zimą.

Poprzez duży udział drzewa i optymalnie dobrane ocieplenie gwarantujemy małe obciążenie kurzem co pozytywnie wpłynie na Państwa system immunologiczny. Masywne drewno ma właściwości elektrostatycznie i jest neutralne magnetycznie, co eliminuje wyładowania i zakłócenia naturalnego pola magnetycznego. Dlatego ze drzewo oddycha, reguluje wilgotność i zapewnia ciągła wymianę powietrza, co pozytywnie wpływa na klimat mieszkania  (ten akapit zastąpiłam powyższym tekstem, bo nie za bardzo wiedziałam o co w nim chodzi.